Cardamom - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna / strieborný dub |
| Materiál | drevo / kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-3081 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 70 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
30,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3118 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 347 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
30,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-3119 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 500 mm |
| Výška | 240 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 92 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
99,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-3120 detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 680 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 236 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
131,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
