Mono BG - Bodové svietidlá
| Farba | čierna / zlatá |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tec-7763 MONO I BLACK/GOLD detail výrobku
| výkon | 1x10 W |
| Výška | 130 mm |
| Priemer | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodávateľ 101 ks, dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tec-7766 MONO II BLACK/GOLD detail výrobku
| výkon | 2x10 W |
| Dĺžka | 170 mm |
| Výška | 130 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodávateľ 96 ks, dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tec-7767 MONO III BLACK/GOLD detail výrobku
| výkon | 3x10 W |
| Dĺžka | 700 mm |
| Výška | 130 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodávateľ 49 ks, dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tec-7768 MONO IV BLACK/GOLD detail výrobku
| výkon | 4x10 W |
| Dĺžka | 1180 mm |
| Výška | 130 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodávateľ 41 ks, dodanie 4-14 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 93,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
