Eco Alex 2 - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x16 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 120x120 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4317 Eco Alex v.2 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
31,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4318 Eco Alex v.2 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
31,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
