Eco Alix 2 - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x16 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4320 Eco Alix v2. (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
29,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4319 Eco Alix v2. (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
29,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
