Linnea pendant - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| so stmievačom | |
| Farba svetla | 3000/4000/5500 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ4570 Linnea 112 Pendant CCT (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 48 W |
| Dĺžka | 1130 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
149,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 202,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 202,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ4572 Linnea 140 Pendant CCT (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 54 W |
| Dĺžka | 1410 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Svetelný tok | 3100 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
177,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,00 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4569 Linnea 112 Pendant CCT (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 48 W |
| Dĺžka | 1130 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
149,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 202,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 202,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4571 Linnea 140 Pendant CCT (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 54 W |
| Dĺžka | 1410 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Svetelný tok | 3100 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
177,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,00 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
