Ufo 2 - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | opál / matny chrom |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-5173 detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Priemer | 310 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 24 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
7,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5113 detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Priemer | 285 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 93 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
9,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5143 detail výrobku
| výkon | 2x60 W |
| Priemer | 380 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 26 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
23,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
