Lamir IP44 -
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ4384 Lamir R 9 3000K detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 9 W |
| Hĺbka | 30 mm |
| Priemer | 91 mm |
| Montážny otvor | 70 mm |
| Svetelný tok | 700 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
16,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ4383 Lamir R 9 4000K detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 9 W |
| Hĺbka | 30 mm |
| Priemer | 91 mm |
| Montážny otvor | 70 mm |
| Svetelný tok | 700 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
16,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4385 Lamir R 12 3000K detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 12 W |
| Hĺbka | 25 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Montážny otvor | 100 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
24,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4386 Lamir R 12 4000K detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 12 W |
| Hĺbka | 25 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Montážny otvor | 100 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
24,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4387 Lamir R 17 3000K DIMM detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 22 W |
| Hĺbka | 25 mm |
| Priemer | 170 mm |
| Montážny otvor | 150 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
41,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4392 Lamir R 17 4000K DIMM detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 22 W |
| Hĺbka | 25 mm |
| Priemer | 170 mm |
| Montážny otvor | 150 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
41,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ4388 Lamir S 17 3000K DIMM detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 22 W |
| Šírka | 170x170 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Montážny otvor | 150x150 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
42,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ4393 Lamir S 17 4000K DIMM detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 22 W |
| Šírka | 170x170 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Montážny otvor | 150x150 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
42,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
