Lumi flex - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 390 mm |
| Výška | 47 mm |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Vyžarovací uhol | 19 ° |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ4562 Lumi Flex (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
44,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4561 Lumi Flex (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
40,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
