Itaka AZZ - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 48 mm |
| Priemer | 84 mm |
| Montážny otvor | 75 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4073 Itaka (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
5,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4074 Itaka (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie,
ďalšie na objednanie 4-14 dní
Supercena
5,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
