Mane LED 4 - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 30 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 110 mm |
| Priemer | 110 mm |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ4156 Mane 30W (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
44,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ4328 Mane 30W DIMM (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
63,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4155 Mane 30W (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
44,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4330 Mane 30W DIMM (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
63,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4157 Mane 30W (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
51,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4329 Mane 30W DIMM (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
71,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
