Rotondo - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4207 Rotondo (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
29,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4208 Rotondo (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
29,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4209 Rotondo (bronze) detail výrobku
| Farba | bronzová |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
32,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 44,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
