Edvin + Edvard - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x35 W |
| IP krytie | 65 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
|
50 cm dlhý prívodný kábel |
|
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4502 Edvin (black) detail výrobku
| Výška | 315 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
18,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4503 Edvard (dark grey) detail výrobku
| Výška | 330 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
19,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
