Osvald - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Azd-AZ4489 Osvald Wall detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
54,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
