Mikkel - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 65 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4484 Mikkel Wall (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Šírka | 146 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hĺbka | 205 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
66,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4485 Mikkel (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Šírka | 145x145 mm |
| Výška | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
99,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 133,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 133,75 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
