Cortega - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x5 W |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 2400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Azd-AZ4424 Cortega (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
149,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 202 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 202 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4425 Cortega (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
166,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 225 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 225 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
