Oviedo - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Azd-AZ4420 Oviedo 6 (black/black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 6x5 W |
| Dĺžka | 1030 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
304,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 412 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 412 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ4421 Oviedo 6 (gold/black) detail výrobku
| Farba | zlatá / čierna |
| výkon | 6x5 W |
| Dĺžka | 1030 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
326,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 441 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 441 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4422 Oviedo 8 (black/black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 8x5 W |
| Dĺžka | 1150 mm |
| Výška | 1540 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
387,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 524 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 524 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4423 Oviedo 8 (gold/black) detail výrobku
| Farba | zlatá / čierna |
| výkon | 8x5 W |
| Dĺžka | 1150 mm |
| Výška | 1540 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
414,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 560 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 560 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
