Sandra DIMM LED 2 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ4427 Sandra 3 DIMM (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | LED 46 W |
| Dĺžka | 1290 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Svetelný tok | 4800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
347,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 469 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 469 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4426 Sandra 3 DIMM (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 48 W |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Svetelný tok | 4800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
319,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 432 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 432 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
