Edison S B - Kuchynské svietidlá
1. Sol-SL.0370 Chandelier EDISON 3 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 3000 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 23 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
67,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0371 Chandelier EDISON 5 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 5x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 3000 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
106,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0369 Pendant lamp EDISON 1 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 3000 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 33 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
25,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0372 Chandelier EDISON 7 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 7x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 3000 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 7 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
140,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 182,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 182,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
