Eyetech WH - Bodové svietidlá
1. Sol-SL.0902 Wall lamp EYETECH 1 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
24,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0903 Ceiling lamp EYETECH 2 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 250 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 230 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 11 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
38,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0904 Ceiling lamp EYETECH 3 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 230 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 14 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
54,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0905 Ceiling lamp EYETECH 4 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 4x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 230 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
75,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 98,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 98,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Sol-SL.0906 Ceiling lamp EYETECH 6 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 6x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 230 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
106,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
