Annabella 1 - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | bronzová / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-8636 detail výrobku
|
objímka/výkon: E14/6x40W objímka/výkon: E27/2x60W |
|
| výkon | 2x60+6x40 W |
| Výška | 1100 mm |
| Priemer | 700 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
333,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 427,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 427,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-8633 detail výrobku
|
objímka/výkon: E14/3x40W objímka/výkon: E27/2x60W |
|
| výkon | 2x60+3x40 W |
| Výška | 1100 mm |
| Priemer | 700 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
234,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 300,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 300,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-8637 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 2x60 W |
| Výška | 1100 mm |
| Priemer | 320 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
134,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 172,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 172,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-8638 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 2x60 W |
| Hĺbka | 180 mm |
| Priemer | 320 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
96,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
