Loopez CH - Moderné svietidlá
1. Sol-SL.0940 Pendant lamp LOOPEZ 1 black/chrome detail výrobku
| Farba | čierna / chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1290 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
39,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0941 Pendant lamp LOOPEZ 2 black/chrome detail výrobku
| Farba | čierna / chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1290 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 73 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
71,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 92,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 92,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0942 Pendant lamp LOOPEZ 3L black/chrome detail výrobku
| Farba | čierna / chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1290 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 26 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
103,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 134,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 134,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0943 Pendant lamp LOOPEZ 3P black/chrome detail výrobku
| Farba | čierna / chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1290 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 49 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
103,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 134,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 134,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
