Quad Maxi - Stropné a nástenné
1. Sol-SL.0527 Wall lamp QUAD MAXI black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 39 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
46,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0525 Wall lamp QUAD MAXI white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 41 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
46,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0526 Wall lamp QUAD MAXI grey detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
46,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
