Peggy LED - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela |
| Materiál | kov / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Životnosť LED | 50000 h |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Ide-257242 PEGGY AP 15W detail výrobku
| Napätie | 220 V |
| výkon | 15 W |
| Dĺžka | 250 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 1980 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 167 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
158,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 170 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 170 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-257235 PEGGY AP 10W detail výrobku
| Napätie | 220 V |
| výkon | 10,5 W |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Svetelný tok | 1240 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 120 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
102,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
