Torre - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x15 W |
| IP krytie | 65 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Ide-162492 TORRE PT1 H60 ANTRACITE detail výrobku
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 600 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 203 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
156,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-186955 TORRE PT1 H60 NERO detail výrobku
| Farba | čierna |
| Napätie | 220 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 600 mm |
| Priemer | 180 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 24.5.2026
156,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-158891 TORRE PT1 H22 ANTRACITE detail výrobku
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 220 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 147 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
133,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Ide-186979 TORRE PT1 H22 NERO detail výrobku
| Farba | čierna |
| Napätie | 220 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 220 mm |
| Priemer | 140 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 75 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
133,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
