Penne - Stropné a nástenné
1. Sol-SL.0113 Wall lamp PENNE 20 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
41,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0107 Wall lamp PENNE 20 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 16 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
41,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0108 Wall lamp PENNE 30 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 22 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
45,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0114 Wall lamp PENNE 30 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 38 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
45,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
