Hexa S - Stropné a nástenné
1. Sol-SL.0688 Ceiling lamp HEXA 25 silver detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 250x250 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 49 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
72,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 94,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 94,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0691 Ceiling lamp HEXA 35 silver detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 350x350 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
78,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0694 Ceiling lamp HEXA 45 silver detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 450x450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
96,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
