Gulcan + Flawiusz - Kuchynské svietidlá
1. Sol-SL.0849 Ceramic pendant lamp GULCAN detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | keramika |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 285/1285 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 26 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
36,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0848 Ceramic pendant lamp FLAWIUSZ detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | keramika |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 230/1230 mm |
| Priemer | 215 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
49,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
