Mint - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Ide-237442 MINT-1 SP1 FUME' detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 60 W |
| Výška | 2235 mm |
| Priemer | 140 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 308 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
97,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-248554 MINT-1 SP1 VERDE detail výrobku
| Farba | čierna / mátovo zelená |
| výkon | 60 W |
| Výška | 2235 mm |
| Priemer | 140 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 384 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
97,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-237398 MINT-2 SP1 FUME' detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 60 W |
| Dĺžka | 2335 mm |
| Výška | 2185 mm |
| Priemer | 240 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 249 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
118,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Ide-237428 MINT-2 SP1 VERDE detail výrobku
| Farba | čierna / mátovo zelená |
| výkon | 60 W |
| Dĺžka | 2335 mm |
| Výška | 2185 mm |
| Priemer | 240 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 166 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
118,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Ide-237510 MINT-3 SP1 FUME' detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 60 W |
| Výška | 2300 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 311 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
128,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Ide-237497 MINT-3 SP1 VERDE detail výrobku
| Farba | čierna / mátovo zelená |
| výkon | 60 W |
| Výška | 2300 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 105 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
128,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
