Nordik 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Farba | matná čierna / zlatá |
| Materiál | kov / textil(imit.)-vonkajšia, plast vnútorná strana tienidiel |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Ide-158242 NORDIK AP2 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 1x40 + LED 1,5 W |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Svetelný tok | 45 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 455 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
102,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-161686 NORDIK TL1 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 480 mm |
| Priemer | 260 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 109 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
106,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 115 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 115 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-161716 NORDIK PT1 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1620 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 129 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
223,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
