Luna SL - Stropné a nástenné
1. Sol-SL.0737 Ceiling lamp LUNA 1 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | textil |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x18 W |
| Dĺžka | 1050 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 150 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
208,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 270,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 270,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0738 Ceiling lamp LUNA 2 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | textil |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 4x18 W |
| Dĺžka | 1050 mm |
| Šírka | 1050 mm |
| Výška | 150 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
260,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 338,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 338,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0739 Ceiling lamp LUNA 3 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | textil |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 6x18 W |
| Dĺžka | 1300 mm |
| Šírka | 1050 mm |
| Výška | 150 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
304,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 396,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 396,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0740 Ceiling lamp LUNA 4 white detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | textil |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 6x18 W |
| Dĺžka | 1400 mm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 150 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
335,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 435,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 435,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
