Oz lampe - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Farba | biela / opál |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Ide-269474 OZ TL ON-OFF BIANCO 3000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 23 W |
| Dĺžka | 280 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 310 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 58 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
130,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-269481 OZ TL ON-OFF NERO 3000K detail výrobku
| Farba | čierna |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 23 W |
| Dĺžka | 280 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 310 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
130,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-269498 OZ TL ON-OFF OTTONE 3000K detail výrobku
| Farba | mosadzná |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 23 W |
| Dĺžka | 280 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 310 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 14 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
130,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
