Pablo B 1 - Moderné svietidlá
1. Sol-SL.0632 Pendant lamp PABLO black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | drevo / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
36,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0633 Pendant lamp PABLO 2 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | drevo / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 340 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
70,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0634 Pendant lamp PABLO 3 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | drevo / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
105,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 136,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 136,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
