Basic + Quatro - Moderné svietidlá
1. Sol-SL.0913 Ceiling lamp BASIC 1 natural wood detail výrobku
| Farba | prírodné |
| Materiál | drevo |
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 140 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
47,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0914 Ceiling lamp BASIC 2 natural wood detail výrobku
| Farba | prírodné |
| Materiál | drevo |
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 270 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 100 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
67,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0915 Ceiling lamp QUATRO 1 natural wood detail výrobku
| Farba | prírodné |
| Materiál | drevo |
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 140x140 mm |
| Výška | 100 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 7 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
42,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0916 Ceiling lamp QUATRO 2 natural wood detail výrobku
| Farba | prírodné |
| Materiál | drevo |
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 270 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 100 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
62,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
