Cullo + Valde - Moderné svietidlá
1. Sol-SL.0645 Ceiling lamp CULLO concrete detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | betón |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 110 mm |
| Priemer | 140 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 48 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
27,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0646 Ceiling lamp VALDE concrete detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | betón |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 140x140 mm |
| Výška | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 17 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
28,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
