Taneli - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela |
| Materiál | kov / akryl |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
|
nočné svetlo |
|
1. Rab-3097 detail výrobku
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| výkon | LED 41 W |
| Šírka | 530x420 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 3053 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 22 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
71,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 92,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 92,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3098 detail výrobku
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| výkon | LED 54 W |
| Šírka | 480x480 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Svetelný tok | 4101 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
89,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-3264 detail výrobku
| Farba svetla | 3000-6000 K |
| výkon | LED 47 W |
| Šírka | 480 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Svetelný tok | 2440 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
89,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-3099 detail výrobku
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| výkon | LED 51 W |
| Šírka | 480x480 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Svetelný tok | 3685 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
79,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Rab-3100 detail výrobku
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| výkon | LED 41 W |
| Šírka | 500x500 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 3046 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 68 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
