Fauna - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | zlatá / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-5098 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Šírka | 560 mm |
| Výška | 290 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
67,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5099 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Šírka | 560 mm |
| Výška | 290 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
96,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
