Belano - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-3534 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 45 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
18,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3535 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 355 mm |
| Výška | 210 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
40,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-3538 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 105 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
9,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-3536 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Šírka | 475 mm |
| Výška | 225 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
53,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Rab-3537 detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 755 mm |
| Výška | 265 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
49,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
