Zeta - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2700-6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 24 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Svetelný tok | 2500 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
1. RL-R62712411 incl.1x24W LED/2000Lm/2700 - 6500K detail výrobku
Sklad dodávateľ 70 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
65,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 94,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 94,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R62712402 incl.1x24W LED/2000Lm/2700 - 6500K detail výrobku
Sklad dodávateľ 379 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
65,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 94,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 94,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
