Orson - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 28+6 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 570 mm |
| Svetelný tok | 3200+600 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
1. RL-R40073507 incl.1x28W LED/3200Lm/3000K detail výrobku
| Farba | matný nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 27 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 325.0 mm |
| Výška | 1800.0 mm |
| Svetelný tok | 3150 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 348 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
144,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 209,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 209,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R40073532 incl.1x27W LED/2700Lm/3000K detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 27 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 325.0 mm |
| Výška | 1800.0 mm |
| Svetelný tok | 3150 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 371 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
139,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R40073508 incl.1x27W LED/2700Lm/3000K detail výrobku
| Farba | matná mosadz |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 27 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 325.0 mm |
| Výška | 1800.0 mm |
| Svetelný tok | 3150 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 440 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
153,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 221,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 221,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
