Tay LED - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 2x4,5 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 62 mm |
| Svetelný tok | 2x450 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Tri-226560242 incl.2x4W LED/450Lm/3000K detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 200 mm |
| Svetelný tok | 2x450 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 401 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
66,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
