Roya Trio - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 43 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-204260242 excl.2xGU10 detail výrobku
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 35 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 69 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1402 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-204269242 excl.2xGU10 detail výrobku
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x35 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 69 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1032 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-504260142 excl.1xGU10 detail výrobku
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 20 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 450 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
47,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-404260142 excl.1xGU10 detail výrobku
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 20 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 268 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
69,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
