Irvine LED - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
nočné svetlo |
|
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 60 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1050 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 65 mm |
| Svetelný tok | 7100 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-620010407 incl.1x60W LED/7100Lm/3000 - 6500K detail výrobku
Sklad dodávateľ 1591 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
181,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 263,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 263,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-620010431 incl.1x60W LED/7100Lm/3000 - 6500K detail výrobku
Sklad dodávateľ 304 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
178,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 258,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 258,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-620010442 incl.1x60W LED/7100Lm/3000 - 6500K detail výrobku
Sklad dodávateľ 2235 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
178,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 258,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 258,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-620010408 detail výrobku
| Farba | mosadzná |
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1050 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Svetelný tok | 7100 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 843 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
181,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 263,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 263,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
