Diallo 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x42 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-508000132 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hĺbka | 235 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 331 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
28,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-408000132 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 1490 mm |
| Hĺbka | 393 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 456 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
42,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
