Francis LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| so stmievačom | |
| Materiál | kov / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
1. Tri-671310105 incl.1x40W LED/4650Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 162 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
180,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 262,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 262,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-671310131 incl.1x40W LED/4650Lm/3000K detail výrobku
| výkon | SMD LED 40 W |
| Šírka | 540x420 mm |
| Výška | 195 mm |
| Svetelný tok | 6000 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-671310142 incl.1x40W LED/4650Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
170,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 246,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 246,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-371310105 incl.1x48W LED/5600Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 239 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
242,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 351,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 351,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Tri-371310131 incl.1x48W LED/5600Lm/3000K detail výrobku
| výkon | SMD LED 52 W |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 720 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 680 mm |
| Svetelný tok | 6500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Tri-371310142 incl.1x48W LED/5600Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 108 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
228,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 331,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 331,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
