Xena Maxlight 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | mosadzná / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Max-T0044 XENA T0044 detail výrobku
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 600 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 21 ks, dodanie
Supercena
80,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 98,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 98,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Max-F0055 XENA F0055 detail výrobku
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 14 ks, dodanie
Supercena
163,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 199,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 199,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
