Harold - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý / čierna / opál |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-5021 detail výrobku
| výkon | LED 5 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
25,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5022 detail výrobku
| výkon | LED 10 W |
| Dĺžka | 250 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
48,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5023 detail výrobku
| výkon | LED 15 W |
| Dĺžka | 430 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Svetelný tok | 1200 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
70,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-5024 detail výrobku
| výkon | LED 20 W |
| Šírka | 280x280 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
96,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
