Solange LED R - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / zlatá |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-5045 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | LED 6 W |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 122 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 380 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 18 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5046 detail výrobku
| výkon | LED 12 W |
| Dĺžka | 405 mm |
| Svetelný tok | 760 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 521 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
35,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5047 detail výrobku
| výkon | LED 18 W |
| Dĺžka | 605 mm |
| Svetelný tok | 1140 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 438 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
51,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-5048 detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 840 mm |
| Svetelný tok | 1520 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 83 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
63,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
