Kassia - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | zlatá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Rab-5394 detail výrobku
| výkon | 1x5 W |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Priemer | 95 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
30,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5395 detail výrobku
| výkon | 9x5 W |
| Šírka | 615 mm |
| Výška | 430 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
256,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 329,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 329,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5396 detail výrobku
| výkon | 5x5 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
157,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
