Nembro LED - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 10 W |
| IP krytie | 54 |
| Svetelný tok | 900 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
1. Egl-98748 AL-LED-WL SCHWARZ/WEISS 'NEMBRO' detail výrobku
|
na stenu |
|
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-98749 AL-LED-SOCKEL SCHWARZ/WEISS 'NEMBRO' detail výrobku
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 380 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Egl-98751 detail výrobku
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 800 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
164,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
