Hudson 1 - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Vrátane zdroja | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-220060142 incl.1x11W E14/320Lm/3000K detail výrobku
| výkon | LED 4 W |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Svetelný tok | 320 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
47,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-220060242 incl.2x11W E14/320Lm/3000K detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 2x4 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Svetelný tok | 2x320 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 10 ks - sklad dodávateľ - 20. prac. dní.
Výpredaj -45%
110,85 € 60,95 €
počet výpredajových kusov: 2
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-520060142 incl.1x11W E14/320Lm/3000K detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x4 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 85 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 300 mm |
| Svetelný tok | 320 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 321 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
54,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 78,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 78,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-420060142 incl.1x11W E14/320Lm/3000K detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x4 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 85 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 800 mm |
| Svetelný tok | 320 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 570 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
76,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
